צו הטרדה מאיימת

אשר אנחנו חווים הטרדה על ידי אדם אחר אנחנו רשאים לפנות לבית המשפט ולבקש ממנו להוציא צו הטרדה מאיימת כנגד אדם זה. צו זה נועד לאפשר לנו להתגונן אל מול אדם אשר מטריד אותנו בצורה מילולית, פיזית או נפשית.

את הצו ניתן להוציא נגד אדם אשר הורשע בעבר בפלילים או נגד אדם אשר נוהג כלפינו בצורה אלימה. בשביל להוציא את הצו עלינו לפנות באמצעות עורך דין לבית המשפט השלום ולבקש את הוצאתו. במקרה שהאדם המאיים הוא קרוב משפחה שלנו אנחנו יכולים לפנות לבית משפוט לענייני משפחה. אם האדם המאוים הוא קטין או האדם המאיים הוא קטין ניתן לפנות בעניין לבית משפט לנוער. 

 

מתי יש להוציא צו הטרדה מאיימת?

יש להוציא את הצו במקרה בו אנחנו חשים איום ממשי לרווחה האישית, לנפש, לגוף, לרכוש או לחיים שלנו. צו זה יכול להתווסף לצו מסוג צו הגנה והוא לא נועד לגרוע ממנו. משמעות צו היא שהאדם שנגדו הוצא הצו לא יכול ליצור עמנו קשר בכתב, בטלפון, בפנים מול פנים או בכל דרך אחרת. לאדם זה אסור להתקרב לבית שלנו ואסור לו לאיים לנו. הפרה של תנאי הצו תגרור הליכים משפטיים כגון הגשת כתב אישום ומעצר.

 

למען תחושת הביטחון האישית שלנו

כאשר אנחנו פונים לעורך דין שיעזור לנו לבקש מבית המשפט צו הטרדה מאיימת אנחנו דואגים לזכויות האישיות שלנו ולביטחון האישי שלנו. לאחר שהצו יהיה בתוקף נוכל להרגיש בטוחים יותר ולא לחשוש לביטחוננו האישי. תחושת הביטחון שלנו תגבר בעקבות הצו ונוכל לחזור לחיות את חיי השגרה שלנו בלי פחד ותחושה של אימה. כאשר אנחנו נופלים קורבן לאלימות או לאיומים עלינו לעשות הכול בשביל הביטחון האישי שלנו. צו מסוג זה יגן עלינו ויאפשר לנו לחיות את חיינו מבלי לחשוש.

 

הצורך והתועלת

כדאי לנו להוציא צו הטרדה מאיימת כל איימת שישנו חשש סביר לחיים או לאיכות החיים שלנו. כאשר אנחנו סובלים מהטרדות חוזרות ונשנות החיים שלנו לא חייבים להיות בסכנה אך איכות החיים שלנו היא ירודה בגלל תחושת האימה והפחד שמציפים אותנו. בקשה להוצאת צו כנגד מי שעוקב אחרינו או מטריד אותנו תחזיר לנו את השקט הנפשי ותאפשר לנו לחיות את החיים שלנו בצורה רגילה. אי הוצאת הצו תוכל להעמיד אותנו בסכנה. כאשר אנחנו בוחרים לבקש מבית המשפט את הצו אנחנו שומרים על עצמנו ועל האנשים הקרובים לנו בדרכים החוקיות. הפרת הצו תאפשר למשטרה לעצור את האדם שהטריד, פגע ואיים בתחושת הפרטיות והביטחון שלנו.

מעוניינים ליצור קשר? שלחו מייל או התקשרו
עו״ד שרון סגל 052-2226699

שלחו עכשיו

מעוניינים ליצור עימנו קשר?

רוצים להאיר / להעיר או לקבל ייעוץ? הגעתם למקום הנכון.

מלאו פרטיכם, וניצור עמכם קשר בהקדם.

שלחו עכשיו

סגירת תפריט
לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד שרון סגל

לתאום פגישת ייעוץ עם עו"ד שרון סגל

השאירו את פרטיכם בטופס הבא