עו"ד שרון סגל

 

עו"ד שרון סגל הינו עו"ד וותיק ומנוסה בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי.

עו"ד סגל בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ובנוסף, בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים.

לאורך שנים רבות, ייצג משרדו של עו"ד סגל מאות תיקים בנושאים מגוונים, וזאת תוך נתינת תשומת לב לצרכיו של כל לקוח ולקוח והתייחסות אישית לאינטרסים של הלקוח.

משרדו של עו"ד סגל, דוגל בליווי אישי וצמוד של כל לקוח וזאת לאור הרגישות הרבה של ענייני המשפחה, החל משלב שיחת ההיכרות בין הלקוח לעו"ד, דרך קבלת התיק לייצוג ועד ליום ההליכים ולעיתים אף מעבר לכך.

משרדו של עו"ד סגל, מקפיד שכל לקוח יקבל את הייעוץ המתאים לו- ייעוץ אישי שוטף וצמוד בכל שאלה ע"י אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.

האסטרטגיה של עו"ד שרון סגל בניהול וייצוג בתיקים בנושא דיני המשפחה והמעמד האישי, מתבססת על מיקוד הטיפול המשפטי בחוליות החלשות של הצד שמנגד, מבלי להכניס את הלקוח להרפתקאות כלכליות שהוא לא יוכל לעמוד בהן.

האני מאמין של משרדו של עו"ד סגל הינו- תפירת פתרון לכל לקוח לפי מידות ואסטרטגיה נכונה, יכולה להכריע בתיקים בצורה יעילה ומהירה.

משרדו של עו"ד סגל מאמין כי עבודתו הינה ייעודו ולכן כל לקוח שמצטרף למשפחתו זוכה לטיפול חם, מסור ונאמן.

משרדו של עו"ד שרון סגל יודע לפרוץ את המעגל ולהוציא את האדם מהמערבולת שאליה נקלע, ולהובילו לתוצאות טובות ומנצחות, גם בסכסוכים שנראים קשים במיוחד, בין זוגות שרוצים להתגרש, בין יורשים הנאבקים על ירושה גדולה ובכל מקרה אחר הנוגע לעניינים הרגשיים שבין בני משפחה ו/או בני הזוג.

מטרתו של עו"ד שרון סגל היא לפעול מול הלקוחות ומול הצד השני ברגישות ובנחישות, על מנת לייצר מצב שאין מנצחים ואין מפסידים, אלא כולם מסיימים בשלום את ההליך עם מינימום פגיעות, גם כלפי הצד השני, ובעיקר תוך שמירה על טובתם של הילדים.

יצוין, כי צוות משרדו של עו"ד סגל מורכב מעו"ד שהינם מגשרים וכן משפטנים מצטיינים שהינם מוסמכים בגישור.
כל אנשי המשרד הינם מצטיינים בלימודי המשפטים שלהם והדבר מורגש בכל דבר שהם עושים לרבות בטיפול בתיקי הלקוחות וביחס אל הלקוחות.

ניסיון החיים, הידע המשפטי והניסיון הרב של עו"ד שרון סגל כעורך-דין, משתלבים יחד עם ניסיונו כמגשר ומאמן, ומציעים לכם מתכון מנצח לניהול תיקי גירושין.

 

משרדו של עו"ד סגל זמין עבור כל לקוח ולקוח 24/7 שעות ביממה.

09-3732000 זמין 24 שעות 7 ימים בשבוע .

בכל שאלה הנוגעת לדיני המשפחה- ניתן תמיד לפנות לעורך הדין שרון סגל, על מנת לקבל ייעוץ משפטי מהיר, בדרך לפתרון הבעיות והנושאים שמטרידים אתכם.
למשרדו של עו"ד שרון סגל מספר סניפים: בת"א, נתניה ובאר שבע ואנו זמינים עבור כל לקוח ולקוח 24/7 שעות ביממה.  

בחזרה לצוות המשרד>

מעוניינים ליצור קשר? שלחו מייל או התקשרו
עו״ד שרון סגל 052-2226699

שלחו עכשיו

מעוניינים ליצור עימנו קשר?

רוצים להאיר / להעיר או לקבל ייעוץ? הגעתם למקום הנכון.

מלאו פרטיכם, וניצור עמכם קשר בהקדם.

שלחו עכשיו

סגירת תפריט
לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד שרון סגל

לתאום פגישת ייעוץ עם עו"ד שרון סגל

השאירו את פרטיכם בטופס הבא