האם כדאי להתגרש?

או להישאר נשואים?

רבים מגיעים בשלב כלשהו בחיים לתהייה האם כדאי להם לשים סוף למערכת הנישואין שלהן. במידה וגם אתם אינכם יודעים מהי הדרך האידיאלית לפעול, כלומר אם כדאי או לא לשים סוף לנישואין, דעו לכם כי ישנן סיבות רבות אשר יראו לכם כי גם לדבר הזה כמו לכל דבר אחר יש יתרונות וחסרונות רבים.

במאמר הבא יוצגו בפניכם סיבות מרכזיות אשר יראו לכם מדוע כדאי להתרגש ומדוע לא כדאי להתגרש. לאחר קריאתו של המאמר תוכלו גם אתם להבין בקלות מהי דרך הפעולה האידיאלית מבחינתכם. שימו לב כי כל אחד מכם יוכל להבין מהי הדרך לפעול מבחינתו וזאת במידה והוא יפעל בצורה שקולה ויבחן היטב את כל האופציות שעומדות לנגד עיניו.

מדוע כדאי להתגרש?

לאחר הגירושין תוכלו להבחין בכך שבעצם פתחתם דף חדש. הרי מי מכם לא היה מעוניין להתחיל את חייו מהתחלה וזאת כאשר כל משקעי העבר נמחקים כלא היו. בעזרת הגירושין תוכלו להביא לכדי סוף לכל הריבים שהיו לכם ושעתידים להיות עם בן הזוג, זאת כאשר יתאפשר לכם ליהנות מחופש רב בחיים החדשים שלכם.

סוף סוף תוכלו לשוב ולבלות כפי שהייתם עושים לפני שנים, כך יתאפשר לכם להכיר אנשים ולהרגיש שוב  מהם החיים. יתר על כן, לאחר הגירושין תוכלו להפסיק עם החששות וזאת מכיוון שסוף סוף יהיה לכם החופש המוחלט. לא תצטרכו להתחשב יותר באף אחד סביבכם. זוהי הדרך הנכונה לפעול וזאת מכיוון שכך יתאפשר לכם להיות שלווים יותר מתמיד. בייחוד עבור אלו מכם שרוצים קצת שקט נפשי, הגירושין בהחלט יהוו את הפתרון האולטימטיבי.

למה כדאי לא להתגרש?

הליך הגירושין הינו מורכב וסבוך למדי, זאת כאשר הוא צפוי להביא עמו השלכות מאוד דרמטיות לחייכם. בעבור אלו מכם שאינם מוכנים לשינוי כה משמעותי בחיים יהיה עדיף להימנע מגירושין. כך תוכלו לשמור על שגרת החיים שלכם ולהימנע מזעזועים אשר יצריכו מכם הסתגלות קשה במיוחד.

הרי כמעט אף אחד לא היה מעוניין לגרום לעצמו להיות במצב בו הוא יצטרך להשקיע מאמצים עצומים וזאת בכדי להסתגל לחיים מחדש לאחר שנות נישואין רבות. נוסף על כן, שימו לב כי הליך הגירושין הינו הליך אשר יגבה מכם זמן רב ומחיר נפשי גבוה. בעבור אלו מכם שירצו להקל על חייהם יהיה מומלץ להימנע מגירושין וזאת במידה והדבר מתאפשר.

אף על פי שעורך הדין יוכל לסייע לכם בהליך הגירושין עצמו, דעו לכם כי עדיין מדובר בעניין אשר יצריך מכם לא מעט הבנה וסבלנות בכדי שיבוצע על הצד הטוב ביותר. הרי גירושין בכל מקרה יצריכו מכם לא מעט תשומת לב וזאת בכדי שתוכלו לעבור את ההליך כולו על הצד הטוב ביותר וללא כל בעיות בדרך. לאור זאת יהיה מומלץ לשקול היטב את האפשרויות שנמצאות מולכם.

מעוניינים ליצור קשר? שלחו מייל או התקשרו
עו״ד שרון סגל 052-2226699

שלחו עכשיו

מעוניינים ליצור עימנו קשר?

רוצים להאיר / להעיר או לקבל ייעוץ? הגעתם למקום הנכון.

מלאו פרטיכם, וניצור עמכם קשר בהקדם.

שלחו עכשיו

סגירת תפריט
לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד שרון סגל

לתאום פגישת ייעוץ עם עו"ד שרון סגל

השאירו את פרטיכם בטופס הבא