גירושין פיקטיביים האם זה באמת אפקטיבי?

אפשר לומר שגירושין פיקטיביים מסייעים לאנשים אשר רוצים להגן על הרכוש שלהם ליהנות ממצב בו החוק משנה כיוון ומשחק לטובתם.

כך שאם ישנו בעל עסק למשל אשר סובל ממצב בו העסק הפסיק להניב כספים והוא נכנס לחובות או לדוגמא אחד הצדדים נכנס להליך של פשיטת רגל וצריך להגן על  בית , במידה ויחליט להתגרש באופן פיקטיבי מבת הזוג, החובות יעברו לכאורה לבת הזוג ובמצב כזה שהאישה צריכה לגדל ילדים באותו הזמן, החוק יבוא לטובת אלו שבחרו לעשות זאת.

אין ספק שאלו שבוחרים בנתיב הזה נהנים בדרך כלל ממצב שבו החוק משחק לטובתם ומשנה כיוון לפתע, וניתן לומר שבדרך כלל האנשים שבוחרים ללכת בנתיב של גירושין פיקטיביים הינם כאלו אשר הסתבכו עם החוק בעבר או פשוט סובלים ממצב חמור של הסתבכות כלכלית עם רשויות המס השונות.

אין ספק שמדובר בדרך שנשקלת על ידי רבים ברחבי המדינה ולה השלכות לכאן ולכאן שיש לקחת בחשבון בסופו של יום.

מבחינה משפטית כאשר תבחרו לבחור בנתיב של גירושין פיקטיביים, אין הדבר יטיב עימכם, שכן מדובר בהליך שלא מבוצע כשורה ומומלץ לפעול לפי החוק בכל עת, וזאת במיוחד אם חשוב לכם להיות בטוחים שאתם בכיוון הנכון ולא הולכים לאיבוד מבחינת השקעת הכסף שלכם במקום כזה או אחר.

אמנם ישנן השלכות שליליות שיבואו לידי ביטוי אם לא תבחרו בגירושין פיקטיביים, אך עם זאת ישנן גם לא מעט השלכות חיוביות, והעיקרית שבהן היא הליכה עם החוק יד ביד, וכדאי שתקחו זאת לתשומת ליבכם.

אם אתם לא בטוחים האם גירושין פיקטיביים זה הדבר המומלץ עבורכם, תמיד תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע בעל ניסיון אשר יוכל לספר לכם מניסיונו ולצד זאת לבחון את המקרה הספציפי שלכם ולראות פתרונות אפשריים. בכל אופן, כמובן שיהיה מומלץ שתטפלו במקרה שלכם בהקדם האפשרי ולא תדחו דברים, שכן הדבר עלול רק להוביל להחמרה של המצב בטווח הארוך בסופו של יום.

צרו עימנו קשר לגבי גירושין פיקטיביים

אם אתם מתעניינים לגבי פרטים נוספים אודות האפשרות של גירושין פיקטיביים, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ואנו נשמח להסביר לכם על הנושא באופן מעמיק, כך שתהיה לכם האפשרות להחליט אם הדבר הזה בשבילכם או שמא פשוט כדאי לכם לבחור באפשרות אחרת אשר תהיה יותר נוחה בשבילכם ופשוט תטיב עימכם הרבה יותר בסופו של דבר.

כך או כך, כמובן שנמליץ לכם ליצור איתנו קשר ולראות מה האפשרות שהכי מתאימה לכם כאשר מדובר על גירושין פיקטיביים וההשלכות המשפטיות של ההליך המדובר הזה.

בכל אופן, גם אם אתם מתעניינים לגבי עורך דין גירושין באופן כללי או ניסוח הסכמי ממון, אתם יכולים לחייג אלינו בהקדם ואנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לוודא שאתם תמצאו את מבוקשכם בהקדם ותקבלו תשובה לכל בעיה בזמן המהיר ביותר בסופו של דבר.

מעוניינים ליצור קשר? שלחו מייל או התקשרו
עו״ד שרון סגל 052-2226699

שלחו עכשיו

מעוניינים ליצור עימנו קשר?

רוצים להאיר / להעיר או לקבל ייעוץ? הגעתם למקום הנכון.

מלאו פרטיכם, וניצור עמכם קשר בהקדם.

שלחו עכשיו

סגירת תפריט
לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד שרון סגל

לתאום פגישת ייעוץ עם עו"ד שרון סגל

השאירו את פרטיכם בטופס הבא